Imprezy, Szkolenia

Wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe oraz firmowe to kolejny punkt z szerokiej oferty jaką do Państwa kierujemy. Kilkunastoletnie doświadczenie jest gwarancją najwyższej jakości proponowanych przez nas usług poczynając od drobnych poczęstunków, a kończąc na wystawnych bankietach, na których serwujemy wykwintne potrawy, ekskluzywne dania oraz zakąski zarówno na zimno jak i na gorąco. Wśród bogatej oferty kulinarnej, przygotowanej przez szefa kuchni dominuje przede wszystkim tradycyjna kuchnia polska, ale na życzenie całe menu może opierać się na kompozycji własnej Klienta.

Poza doświadczeniem oraz wykwalifikowaną kadrą posiadamy również odpowiednie sale przystosowane do organizacji imprez, szkoleń czy konferencji. Kameralną salę kominkową na około 25osób, salę regionalną na około 70 osób oraz dużą, klimatyzowaną salę bankietowo - konferencyjną na 120 osób.

W celu uświetnienia przyjęcia czy bankietu proponujemy skorzystanie z usług rozrywkowych współpracujących z nami orkiestr, zespołów muzycznych, kapel regionalnych oraz kwartetu wiedeńskiego czy pary tanecznej.

Firma nasza posiada także profesjonalny sprzęt gastronomiczny potrzebny do zorganizowania imprezy plenerowej na wysokim poziomie.

Imprezy folklorystyczne

Ciepło palącego się ogniska, unoszący się w powietrzu zapach pieczonego prosiaka i śpiew górali to kolejna propozycja kierowana do naszych klientów. Imprezy folklorystyczne jakie organizujemy cieszą się dużym zainteresowaniem. Smak pieczonego prosiaka czy jagnięcia pozostaje na długo w pamięci, a wieczór spędzony w towarzystwie regionalnych melodii będzie nie lada atrakcją.

Dodatkową atrakcją organizowanych wieczorów regionalnych mogą być przejażdżki bryczką, jazda konna w siodle, a zimą gdy dopisze pogoda kuligi z pochodniami.

Imprezy folklorystyczne - Foto 1Imprezy folklorystyczne - Foto 2Imprezy folklorystyczne - Foto 3Imprezy folklorystyczne - Foto 4

Szkolenia, Konferencje

Dogodna lokalizacja, kilka kilometrów od drogi ekspresowej S1 oraz dwupasmowej drogi krajowej nr 81 sprawia, że ośrodek "Malwa" jest idealnym miejscem do zorganizowania różnego rodzaju spotkań, konferencji, szkoleń, zjazdów, prelekcji, narad, walnych zgromadzeń itp. W Centrum Konferencyjnym może odbywać się jednocześnie kilka imprez (łącznie dla 200 osób). Odpowiednie wyposażenie sal umożliwia różnorodną konfigurację mebli i sprzętu, pozwalając na dużą swobodę działania, w planowaniu spotkań.

Konferencje - Foto 1Konferencje - Foto 2Konferencje - Foto 3Konferencje - Foto 4

© 2013 by Malwa

wykonanie: www.medio.sc